ODSZKODOWANIE POWYPADKOWE

Wraz z moimi strategicznymi partnerami uzyskuję najwyższe kwoty odszkodowania i zadośćuczynienia dla poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych: kierowcy, pasażerów (również z pojazdu sprawcy), motocyklisty, pieszego, rowerzysty. Świadczenie należne jest również małoletniemu (do 13 roku życia) nawet jeśli jest sprawcą zdarzenia. Możemy uzyskać również dopłaty do już wypłaconych świadczeń, nawet jeśli szkoda miała miejsce 20 lat wstecz.

Dowiedz się więcej

Bezpłatna rehabilitacja (NFZ) z dojazdem do pacjenta

Przysługuje każdemu pacjentowi, który nie porusza się samodzielnie i ze względu na stan zdrowia nie ma możliwości dotrzeć do placówki rehabilitacyjnej. Jeśli posiadasz znaczny stopień niepełnosprawności (I grupa) zorganizuję dla Ciebie nieodpłatnie rehabilitację u Ciebie w domu.

Odszkodowania majątkowe

Zalanie mieszkania? Szkody po gradobiciu, wichurze czy pożarze? Jeśli do zdarzenia doszło w ciągu ostatnich 3 lat warto skonsultować, i przekonać się, ile jeszcze towarzystwo ubezpieczeń powinno dopłacić do wypłaty z polisy OC lub własnej.

RENTA POWYPADKOWA

Rzeczywistość po wypadku często bardzo się zmienia: długotrwała rehabilitacja, leki, sprzęt medyczny, specjalna dieta. Kalkulujemy potrzeby poszkodowanych pod kątem zwiększonych potrzeb i uzyskujemy świadczenia rentowe na pokrycie wszystkich wydatków, które wymusił wypadek. Jeśli po utracie bliskiej osoby sytuacja materialna rodziny uległa pogorszeniu, wywalczamy również renty alimentacyjne dla dzieci i współmałżonków/partnerów. Weryfikujemy i waloryzujemy renty już wypłacane przez ubezpieczyciela sprawcy od lat.

Dowiedz się więcej

Świadczenie pielęgnacyjne 2458 zł dla opiekuna dorosłej osoby niepełnosprawnej

Pomagam w uzyskaniu należnego opiekunowi świadczenia.

Dowiedz się więcej

Odszkodowanie dla represjonowanych w latach 1944-1989 za działanie na rzecz niepodległości Polski

Pomagam w uzyskaniu stosownego odszkodowania za poniesione krzywdy w latach 1944-1989. O rekompensatę finansową mogą ubiegać się również spadkobiercy (współmałżonek/dzieci) osoby represjonowanej.

Dowiedz się więcej

WYPADEK ŚMIERTELNY

Poszkodowanym w tym przypadku jest ten, kto stracił bliską osobę w wyniku wypadku, jeśli zmarły nie był wyłącznym sprawcą wypadku (winą za wypadek obarczony jest ktoś jeszcze). O zadośćuczynienie za ból i cierpienie po śmierci bliskiej osoby mogą ubiegać się: współmałżonkowie/partnerzy życiowi, dzieci, rodzice, rodzeństwo, dziadkowie oraz wnuki. Jeśli po tragicznej śmierci bliskiego, Twoja sytuacja życiowa uległa pogorszeniu, przysługuje Ci także odszkodowanie oraz świadczenia rentowe. Pomożemy Ci uzyskać należne świadczenia, nawet jeśli do zdarzenia doszło 20 lat temu lub jest już po wypłacie zadośćuczynienia.

Dowiedz się więcej

Nowy wózek z napędem elektrycznym

Pomagam w uzyskaniu dofinansowania do zakupu nowego wózka z napędem elektrycznym dla osoby niepełnosprawnej w stopniu znacznym. NIE WYMAGA WKŁADU WŁASNEGO Bez wychodzenia z domu. Wszelkie formalności dopełniamy za klienta.